VIDEO/ Kevin Princ Boateng “harron” futbollin, tani i futet…repit

SHPËRNDAJE

Kevin Prince Boateng gjithmonë e ka shprehur simpatinë e tij për jetën e natës dhe sidomos për muzikën që shpeshherë aplikohet në këto ambjente. Bëhet fjalë për repin. Tashmë duket se nga thjesht një simpati, dëshira e madhe për muzikën e ka bërë lojtarin ti futet kësaj rryme muzikore.

kevin-prince-boateng-album

Tashmë nga Prince do të duhet të mësoheni me emrin e tij të artit Prin$$. Në “Youtube” është shpërndarë edhe kënga e tij e parë e cila përmban një homazh për “gangsta rap” të Ëest Coast por jo me atë sjellje të dhunshme.

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.