VIDEO/ Jeta e Monika Kryemadhit në karantinë, zonjë shtëpie me përparëse dhe pompa në kuzhinë. Sfidon…

| 18:21
SHPËRNDAJE
 

mona1

E izoluar në shtëpi për shkak të koronavirusit, veshur me përparëse kuzhine e duke larë enët, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka treguar se si e kalon një pjesë të ditës këto kohë të vështira nga pandemia botërore e COVID-19.

Kryemadhi ka postuar sot një video në InstaStory, duke bërë pompa.

Kryetarja e LSI, ka pranuar sfifën që i ka bërë Daut Haradinaj dhe ka nominuar katër persona të tjerë, mes tyre edhe çiftin Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, miq të familjes.

Kjo duket një mënyrë e mirë se si të menazhosh kohën brenda në shtëpi, që shqiptarët sot janë të detyruar ta  kalojnë për të penguar përhapjen e koronavirusit.
mona2jpg mona3jpg

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.