VIDEO/ Gjylameti dhe Vokshi, sherr live te Rudina për shëndetësinë

SHPËRNDAJE

Studio e #DritaremeRudinën, në Vizion Plus është përfshirë nga debati i ashpër mes kandidatëve për deputete të Tiranës.

492430

Përplasja ka ardhur për formularët, që sipas Vokshit ishin formularë detyrues për personelin e spitaleve që të votojnë PS, ndërsa sipas Gjylametit janë formularë tip të KQZ. Debati ka gjeneruar më tej në sherr.

Vokshi: Është tmerr kjo që thoni ju. Ato që ju dëgjojnë ju, thonë se mirë bën ajo që shpërndan formularët.

Gjylameti: Është e turpshme kjo që po bëni dhe po më tjetërsoni fjalët.

Ndiqni debatin në videon e mëposhtme:
/dritare.net

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakAkt terrorist në Australi, mori peng një grua, vritet ekstremisti
Artikulli tjetërPërfshirja në fushatë, Financat: Hetim drejtoreshës së Tatimeve Vlorë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.