VIDEO/ Bes Kallaku në dasmë me kushëririn, shikoni si hedhin tufat me para në mes të të ftuarve

SHPËRNDAJE

Bes Kallaku dhe kushëririri i tij Krist Prenga, kanë befasuar të ftuarit në një dasmë, teksa janë parë të hedhin shumë para.

Në një video të publikuar nga “Joq”, ata  shihen teksa kërcejnë e këndojnë, ndërsa paratë “fluturojnë” prej tyre.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakVIDEO-FOTO/ Mesazhi nga “Elbasan Arena” për Kryeministrin Rama
Artikulli tjetërUdhëtonte me familjen, vdes në aksident vajza 6-vjeçe. (foto)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.