VIDEO/ Aksident i rëndë në Gjermani, vdesin babai me vajzën, tjetra po lufton për jetën

SHPËRNDAJE

Babai shqiptar dhe vajza e tij 4 vjecare vdesin ne nje aksident te rende ne Gjermani, nderkohe qe vajza tjeter po lufton per me jeten ne spital.

1

Aksident i tmerrshëm ka ndodhur ne afërsi të Dunningenit, ku një 26 vjeçar nga Kosova dhe vajza e tij 4 vjeçare kanë mbetur të vdekur, ndërsa vajza tjetër është në rrezik për jetën. Ajo eshte transportuar me helikopter në Spitalin e Freiburgut.

Sipas mediave gjermabe, BMW-ja, e drejtuar nga shqiptari nga Kosova është përplasur koke me koke me një kamion.

Nga hetimet e para BMW hyri në korsinë e kundërt dhe u godit rëndë ballë për ballë me kamionin. Shoferi erdhi nga drejtimi i Hochwald, ndërsa kamioni i përfshirë nga Schramberg.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.