Video/ A doli avioni i Erdoganit nga Turqia, ja ç’regjistruan radarët

| 9:44
SHPËRNDAJE

A doli avioni i Presidenti turk Erdogan, nga kufiri i vendit? Pati shumë raportime me lëvizjet e Erdogan mbrëme, i cili ishte me pushime në qytetin turistik të Marmaris, kur filloi grushti i shtetit. U njoftua se ai u nis me një avion privat, i cili nuk kishte destiancion të përcaktuar.

Në këtë video duket rruga e avionit regjistruar nga radarët. Duket momenti kur avioni i presidentit është sjellë vërdallë në ajër mbi Turqi.

Avioni fluturoi gjatë në formë rrethi për tu ulur më pas në Stamboll, ku presidenti u prit nga një turmë e madhe njerëzish, ndërsa grushti i shtetit kishte dështuar.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

1 KOMENT

Comments are closed.