Vendimi i BE-së për shtyrjen e negociatave, reagon Rama: Lufta vijon

SHPËRNDAJE

Pas vendimit të Bashkimit Evropian për mos hapjen e negociatave për Shqipërinë, ka ardhur dhe reagimi nga Edi Rama.

Në një Postim të shkurtër në Facebook, Rama shkruan se lufta vijon drejt rrugës për në Evropë.

edi-rama-780x439

Postimi i plotë

Pas 72orësh mes dallgëve të brendshme të BE Shqipëria i’a doli të marrë datën për hyrjen në portin e Europës së Bashkuar. Rezultatet e reformave tona bënë që dhe më skeptikët të njohin Meritën e Shqipërisë e të Maqedonisë. Një betejë tejet e vështirë u fitua lufta vijon.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakAsteroidi gjigand i afrohet Tokës, mund të shihet me sy
Artikulli tjetërSi ishte jeta e grave ordinere në kampet e riedukimit, nga mungesa e burrave te...

2 KOMENTET

  1. Ngelem jashte nga vjedhja, krimi ,grabitja,narsicizmi,
    Ti monster demagoge..te shkerdhevsha rrobt ty e Bashes. Nuk u ngopet njehere. Vjedhja sjell krim,korrupsion, dhe mbetje jashte dyerve te qyteterimit..
    Te me falin per gjuhen lexuesit nen 18 vjec.

Comments are closed.