U tha se është objektiv i madh i Barcelonës, zbuloni ekipin tjetër që dëshiron Pjaniç

| 23:16
SHPËRNDAJE

Juventusi dhe Barcelona janë përfolur shumë së fundmi për një shkëmbim të mundshëm që përfshin Miralem Pjaniç dhe fillimisht Artur e më pas Semedon e Barcelonës.

pjaniccc

Sipas raportimeve, boshnjaku e ka humbur besimin e klubit të Juventusit, prandaj dhe një largim gjatë merkatos së verës nuk përjashtohet.

pjanic-khedira_1b12ay2vnd5gc12ox8r14ztk27

Në kulmin e zërave që e shohin Pjaniç gjithnjë e më afër katalanasve, “Le Parisien” vjen me një pistë të re për 30 vjeçarin.

Sipas portalit francez, PSG-ja dëshiron Pjaniç, por nuk është gati të paguajë paratë menjëherë për shkak të krizës së koronavirusit. Skuadra franceze e kërkon mesfushorin e Juventusit në formë huazimi.

 

PANORAMASPORT.AL

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.