Tronditen fansat, Ledri Vula merr vendimin e befasishëm, zhduket nga …

| 10:56
SHPËRNDAJE

Ledri Vula ka marrë një vendim të befasishëm që ka lënë fansat të habitur.

ledri-vula

Këngëtari fshiu çdo foto dhe video nga rrjeti i tij social Instagram ku numëron mbi 1.4 milionë ndjekës.

Por i ka lënë vetëm një foto të tij të postuar para një jave me përshkrimin: “Senet pi mas me kohe.”

Nuk dihet ende arsyeja e marrjes së këtij vendimi por këngëtari mund të jetë duket përgatitur diçka për të surprizuar fansat e tij.

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.