FOTO/ SHBA, 2.500 $ shpërblim për këdo që jep informacion për vrasësin e të riut shqiptar

SHPËRNDAJE

UPDATE/ Shuma prej 2500 dollarë është vënë në disponon nga policia amerikane për këdo që jep informacion për vrasësin e të riut shqiptar Grei Frashëri.

shperblimi-grei-frasheri-lulet

***

Tragjedia në familjen shqiptare/ Pamje nga vendi ku u vra 23-vjeçari shqiptar, asnjë arrestim

Dalin pamje nga vendi ku u vra me arme zjarri shqiptari 23-vjecar Grei Frashëri, ne Brooklyn.

Ai është vrarë ditën e premte në Brooklyn, ndërsa ngjarja është bërë publike nje dite me pare. Sipas mediave të huaja thuhet se autori eshte ende i lirë.

“Grei Frasheri, 23 vjeç, u vra të premten mbrëma në Rrugën e 93-të, midis rrugëve të 3 dhe 4 në Bay Ridge”, kanë thënë burimet nga policia.

upload153668598366612_thumb

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.