Tragjedi e dyfishtë në familje/ Koronavirusi i merr jetën babait dhe vajzës, vdesin vetëm 24 orë larg njëri-tjetrit

| 13:07
SHPËRNDAJE

Baba dhe bijë kanë humbur jetën nga koronavirusi vetëm 24 orë larg njëri-tjetrit.

Oficieri Sudhir Sharma ndërroi jetë të mërkurën ndërsa vajza e tij farmaciste, Pooja pati të njëjtin fat tragjik një ditë më vonë.

61 vjeç, nga Hounslow ishte në detyrë deri në datën 7 janar ndaj nuk mendohet se e mori virusin në punë por në ndonjë vend tjetër.

Raportohet se bashkëshortja e tij nuk mori pjesë në funeral për shkak të rregullave të izolimit.

Ndërsa Pooja mendohet se mori kujdes shëndetësor për tre ditë për virusin para se të vdiste.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.