“Tradhtare, meriton të mallkoj përjetë”, këngëtari i njohur reagon për ndarjen nga bashkëshortja

SHPËRNDAJE

“Tradhtare, fajtore, s’meriton të flas por meriton përjetë t’mallkoj e në fund të vras”. Ky ishte statusi i këngëtarit Meda në profilin e tij në “Instagram” që i drejtohej bashkëshortes dhe që i habiti të gjithë.

medaa

Nga ky status u kuptua se Meda është ndarë nga bashkëshortja e tij për shkak të tradhtisë. Por në fakt asgjë nuk është e vërtetë, pasi këngëtari ka reaguar nëpërmjet një statusi në “Facebook”, duke treguar se si qëndron e vërteta.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/tradhtare-meriton-te-mallkoj-perjete-kengetari-i-njohur-reagon-per-ndarjen-nga-bashkeshortja/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak"Dy të plagosur me thikë në Kavajë, policia mori me USB pamjet e kamerave dhe...", denoncimi te Berisha
Artikulli tjetër“Hajdutët nuk mund të hyjnë në politikë”, ish-Presidenti flet për vetingun në politikë: Është i ...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.