Supergrabitja në Rinas/ Rama falënderon policinë për arrestimin e vëllezërve Çala: Betejë me armikun e padukshëm dhe me llumin e kësaj dynjaje

| 9:44
SHPËRNDAJE

cala

Pas arrestimite te vellezerve Çala, ne nje operacion dje nga Policia e Shtetit, kryeministri Rama ka reaguar me nje mesazh ne faqen e tij ne Facebook.

Duke postuar pamjet e aksionit per arrestimin e grabitesve, Rama falenderon policine e cila sipas saj, krahas luftes me armikun e padukshme, po vijon edhe betejen me llumin e kesaj dynjaje.

Kryeministri Rama ne FB:
👊 Dje Policia e Shtetit u hodhi prangat organizatorëve të grabitjes së aeroportit të Rinasit qershorin e shkuar dhe u konfiskoi 130 mijë € si edhe tre armë zjarri.

#RESPEKT për uniformat blu që krahas kontributit të jashtëzakonshëm në frontin e luftës me armikun e padukshëm, vijojnë betejën me llumin e kësaj dynjaje🙏

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.