“Si burrë po dukesh”- Ja çfarë përgjigje i dha Adrola Dushi fanses që e kritikoi për…

| 10:17
SHPËRNDAJE

Adrola Dushi publikoi dje një video në llogarinë e saj në Instagram, të realizuar gjatë xhirimeve.

adrola dushi (6)

Duke qenë një modele, bukuroshja shqiptare paraqet pamje të ndryshme në varësi të asaj që do të përfaqësojë.

adrola dushi (4)

Por, një nga ndjekëset i ka komentuar, duke i shkruar se duket si burrë. Pasi e ka parë, Adrola i është përgjigjur fanses me disa emoji duke qeshur.

Megjithatë, biseda mes të dyjave ka vazhduar, sepse komentuesja i ka shkruar se është shumë e bukur, por e tepron me make up-in.

adrola dushi (3)

Nisur nga kjo, Dushi është munduar t’i shpjegojë se puna e saj e kërkon këtë gjë:

Faleminderit shumë për fjalët e mira, por puna ime kërkon make up të ndryshëm, transformim të ndryshme, për t’iu përshtatur konceptit që është vendosur“.

adrola dushi (1)

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.