Shpërthimi me 8 të plagosur në Shkodër, reagon Berisha: Eksplozivin e vendosën…

SHPËRNDAJE

Pas ngjarjes se tronditi Shkodren, ku shperthimi i eksplozivit, nga hetimet e para me shenjester Lulzim Kullen, njohur si person me precedente te meparshem, la zyrtarisht sipas policise 8 te plagosur, vjen reagimi i forte i ish-kryeministrit Berisha.

sali-berisha-oer-elbasanin

Me nje shenim ne faqen e tij ne FB, ai shkruan se “Bandat e partise vendosin eksploziv ne Shkoder.”

Statusi i Berishes 

Akt terrorist ne Shkoder!

Operacioni “Forca e Krimit” godet fuqishem! Bandat e partise vendosin eksploziv ne Shkoder, 7 te plagosur.
Pas Elbasanit dhe Fushe Krujes, sot radhen e goditjes kriminale e kishte Shkodra. Ne kuadrin e operacionit “Forca e Krimit” bandat e partise godasin fuqishem.

Proteste dhe vetem proteste duhet te jete pergjigja jone! sb

Te lidhura

 

3 KOMENTET

Comments are closed.