Shpërthimi me 8 të plagosur në Shkodër, reagon Berisha: Eksplozivin e vendosën…

SHPËRNDAJE

Pas ngjarjes se tronditi Shkodren, ku shperthimi i eksplozivit, nga hetimet e para me shenjester Lulzim Kullen, njohur si person me precedente te meparshem, la zyrtarisht sipas policise 8 te plagosur, vjen reagimi i forte i ish-kryeministrit Berisha.

sali-berisha-oer-elbasanin

Me nje shenim ne faqen e tij ne FB, ai shkruan se “Bandat e partise vendosin eksploziv ne Shkoder.”

Statusi i Berishes 

Akt terrorist ne Shkoder!

Operacioni “Forca e Krimit” godet fuqishem! Bandat e partise vendosin eksploziv ne Shkoder, 7 te plagosur.
Pas Elbasanit dhe Fushe Krujes, sot radhen e goditjes kriminale e kishte Shkodra. Ne kuadrin e operacionit “Forca e Krimit” bandat e partise godasin fuqishem.

Proteste dhe vetem proteste duhet te jete pergjigja jone! sb

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakApeli lë në burg gjyqtarin Shkëlqim Mirin, ja ç'nxori ekzaminimi për tumorin në kokë
Artikulli tjetërReforma në Drejtësi, mashtruesit e Tiranës dhe të Brukselit

3 KOMENTET

  1. Je i mbaruar Sali Berisha. Ato qe beje vete kujton se i bejne te gjithe??? Ti kishe bandat e tua qe i mbaje tek lokalet rrotull PD dhe i therrisje kur kishe "hall".Nese populli beson akoma ne idiotlleqet e tua apo zagareve te tu le te shkoje ne proteste.Ti do mundohesh me c'do kusht qe te krijosh incidente te renda,bile ti mezi i pret ato pasi keshtu ti ke nje alibi qe te vish ne pushtet por kot e ke se ty tashme te jane prere rruget.Je i mbaruar Sali Berisha.

Comments are closed.