Shkëlqeu me paraqitjet e tij në këtë sezon, Juventusi në sulm për yllin e Sasuolos

May 31, 2021 | 13:32
SHPËRNDAJE

Në merkaton e verës Juventusi ka një synim të qartë, të gjejë një regjist perfekt në mesfushën e saj. I aftë të orkestrojë lojën me mjeshtëri dhe ritëm.

lokateli

Ky është Manuel Lokateli i skuadrës së Sasuolos i cili kërkohet me ngulm jo vetëm nga Juventusi, por edhe nga gjysma e Europës.

Sipas “CalcioMercato.com”, Juventusi do të hidhet në sulm për yllin e Sasuolos i cili sezonin që lamë pas ka shkëlqyer me prapaqitjet e tij me skuadrën nga Rexhio-Emilia.

Nuk dihet ende saktësit çmimi i kartonit të tij, por duke parë kërkesën e lartë për të me siguri çmimi do të jetë relativisht i lartë.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/