Rudina Magjistari publikon pamjet mahnitëse mbi re

SHPËRNDAJE

Moderatorja Rudina Magjistari mëngjesin e sotëm është nisur për udhëtim.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Rudina e cila ka publikuar në “Instastorie” një video ku shihet në avion duke treguar pamjet mahnitëse nga lart.

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/rudina-magjistari-publikon-pamjet-mahnitese-mbi-re/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakVrasja e vjehrrës/ Oltjan Lami tregon konfliktet: Në videon e hoxhës, Marjana shfaqej me fytyrë, tregonte...
Artikulli tjetërMediat italiane: Celularët-bomba në Tiranë, për xhihadistët dhe Italinë. Frikë se mund të eleminohet Gentian Hoxha

S'KA KOMENTE

Comments are closed.