Roza Lati feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç bën ajo sot

SHPËRNDAJE

Sot moderatorja e njohur e ekranit shqiptar, ka festuar ditëlindjen. Urimi i parë për të erdhi nga Rezarta Shkurta, e cila në “Instagramin” e saj postoi edhe foto të zhveshur të moderatores, duket se fotot kanë qenë një dhuratë që Roza i ka bërë vetes në këtë ditëlindje.

Edhe Roza vetë i bëri publike imazhet ku shfaqej tërësisht e zhveshur dhe poshtë imazheve të postuara në “Instagram” shkruante: Gëzuar ditëlindjen Roza.

 

roza-lati-2

Lajmin e plotë e lexoni te linku:http://www.panorama.com.al/panoramaplus/roza-lati-feston-ditelindjen-nuk-do-ta-besoni-sa-vjec-ben-ajo-sot/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakKupa e Botës/ Arbitrat nisin stërvitjen me orë… 5000 euroshe
Artikulli tjetërFOTO/ Rama sot e mohoi, por edhe "Der Spiegel" konfirmon kampet e refugjatëve nga BE në Shqipëri

S'KA KOMENTE

Comments are closed.