Roberti nuk i flet Tunës, por shihni çfarë bën me djalin e saj (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Prej kohësh është folur marrëdhënia që kanë Robert Berisha e Nora Istrefi me çiftin tjetër të njohur, Patris Berisha e Tuna Sejdini.

robert-Patris

Në mediat rozë është shkruar shumë se dy këngëtaret që tashmë janë edhe kunata, nuk flasin me njëra-tjetrën dhe për këtë arsye edhe dy vëllezërit  kanë probleme.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/roberti-nuk-i-flet-tunes-por-shihni-cfare-ben-me-djalin-e-saj-video/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakMazreku “Qytetar nderi”, flet këshilltari i djathtë në Has: Vendim i jashtëligjshëm, Prefekti të mos e pranojë
Artikulli tjetërSkënder Gega firmosi me Partizanin, ja çfarë thotë Olsi Rama

S'KA KOMENTE

Comments are closed.