Rita Ora dhe i dashuri i saj kërcejnë me flamurin kombëtar shqiptar (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Këngëtarja e famshme shqiptare Rita Ora e ka treguar që në fillimet e saj të karrierës muzikore, se sa krenare është për origjinën e saj.

rita

Por mesa duket patriotizmin ia ka futur në gjak edhe të dashurit të saj Andrew Watt. Rita ka publikuar në “Instastory” dy video ku shfaqet ajo dhe i dashuri teksa janë duke kërcyer me flamurin kombëtar shqiptar.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/rita-ora-dhe-i-dashuri-i-saj-kercejne-me-flamurin-kombetar-shqiptar-video/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakMotra e talentit të Romës nuk di të ndalet, sërish protagoniste në Itali
Artikulli tjetërFlet i mbijetuari i aksidentit në Fier: Biseda e fundit me 2 djemtë e xhaxhait, plani për në Greqi

S'KA KOMENTE

Comments are closed.