“Rëndësi ka që ti di t’i mbash topat”- 28-vjeçarja “thumbon” Andi Shehun në takimin e parë në “Përputhen”! Ja çfarë ndodhi

| 12:28
SHPËRNDAJE
 

Takimi mes Andi Shehut dhe Shqipe Hysenajt ishte i destinuar të ndodhte që në javët e para të emisionit, por gjërat morën një tjetër rrjedhë.

andi shqipja (7)

Megjithatë, takimi i shumëpritur u transmetua ditën e djeshme dhe në të nuk munguan flirtimet dhe “kunjat”.

andi shqipja (3)

Pjesën e tretë të takimit, dyshja kishte zgjedhur ta realizonte në një fushë golfi, por Shqipja nuk e humbi rastin ta “thumbonte” Andin duke përdorur topat e lojës.

andi shqipja (4)

Pjesë nga biseda:

andi shqipja (5)

Andi Shehu: Unë do rri siç jam dhe ti do vish të më puthësh tek qafa ose në faqe.

Shqipe Hysenaj: Tek faqja.

Andi Shehu: Hajde tek qafa, mbaji pak erë parfumit.

Shqipe Hysenaj: Jo, jo. Si të duket djali i ri, Berati?

Andi Shehu: S’dua të jap mendime.

Shqipe Hysenaj: Pse?

Andi Shehu: Më thuaj ti atëherë ç’mendim ke për të.

Shqipe Hysenaj: Më kishte vëzhguar me vëmendje dhe është simpatik, mos fol kot.

Andi Shehu: Ka bërë llustra, po të lyente lart e poshtë. Këtë mendon gjatë natës ti?

Shqipe Hysenaj: Jo.

Andi Shehu: Ja fole keq, e sheh që të iku topi?

Shqipe Hysenaj: Rëndësi ka që ti di t’i mbash topat!

andi shqipja (1)

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.