Pushimet në Turqi, Lei Kraja ekspozon fundshpinën e punuar me photoshop. Deformon padashje….

| 17:10
SHPËRNDAJE
 

Moderatroja Lei Kraja është një ndër femrat më të bukur atë ekranit, e këtë nuk heziton ta tregojë edhe me foto që poston në rrjete sociale.

Ditët e verës bukuroshja brune ka vendosur t’i kalojë në Turqi, e shoqëruar edhe nga një mikeshë e saj.

lei

Ajo ka postuar disa foto në Instagram, ku duket mjaft seksi, por me sa duket nuk ka shpëtuar pa përdorur edhe pak photoshop, ku ka deformuar padashje pjesën e vitheve.

lei kraja 3 1

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.