Publikohen mesazhet/ Linda Rei refuzon hapur Ledri Vulën: Më lër rehat, s’je tipi im

SHPËRNDAJE

Me postimet e fundit, Linda Rei ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve në profilin e saj në “Instagram”. Ajo ka publikuar një bisedë në “Facebook” mes asaj dhe reperit të njohur Ledri Vula.

linda ledri

Nga fotot e publikuara, duket se ai fillimisht i kishte shkruar e më pas i kishte dërguar një thirrje në “Messenger”. Pasi Linda ka lexuar mesazhet, ajo ka vendosur që bisedën ta bëjë publike në “Instastroy”.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/publikohen-mesazhet-linda-rei-refuzon-hapur-ledri-vulen-me-ler-rehat-sje-tipi-im/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.