“Pse nuk dukesh asnjëherë e mërzitur?”, Roza Lati habit me përgjigjen

| 14:44
SHPËRNDAJE

Moderatorja simpatike Roza Lati, shfaqet në ekran gjithnjë e qeshur dhe duket sikur gjithmonë është e lumtur me jetën e saj.

Këtë gjë e kanë vënë re edhe fansat e saj të cilët e kanë pyetur se pse ajo nuk duket asnjëherë e mërzitur. Roza na ka habitur me atë që ka thënë. Ajo i është përgjigjur fansit me një poezi:

“Nuk më pëlqen të ndajë mërzinë me kënd, se ndodh që njerëzit të kënqen me t’pa t’mërzitun e shuejn etjen e mërzisë së vet me lotët e mërzisë tande…”

Moderatorja kështu ka dhënë mesazhin se arsyeja se pse nuk e shfaq mërzin në fytyrë është sepse njerëzit kënaqen duke e parë të mërzitur, duke shprehur kështu edhe zhgënjim në atë që ka shkruar.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.