“Pse bëhesh çuni i keq, çfarë të shqetëson?”- Luizi diskuton me Kiarën: Ik fli gjumë se…

Mar 8, 2023 | 21:15
SHPËRNDAJE

Pasi “Vëllai i Madh” vendosi që Kiara të ketë mundësinë për të marrë informacione nga jashtë se cfarë thuhet për të, ajo është prekur dhe nuk është ndjerë mirë.

luizi me kairen

Këtë fakt e ka vërtetuar edhe vet Luizi i cili e ka pohuar gjatë një bisede me Kiarën se ajo është pa gjumë dhe ka nevojë që të flejë. Ai është dukur i shqetësuar për Kiarën teksa i ka kërkuar me ngulm që të çlodhet.

Kiara: Pse bëhesh çun i keq

Luizi: Shko fli se je pa gjumë

Kiara: Ca të qetëson

Luizi: Ike fle se je për gjumë, dua që ti të flesh që mos të jesh e vdekur për gjumë

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura