Presidenti Meta festoi sot ditëlindjen. “Pika më e dobët” e tij i bën urimin e veçantë

| 23:46
SHPËRNDAJE

 

Presidenti Ilir Meta ka festuar sot ditëlindjen e tij të 51-të. Duke qenë se vendi ndodhet përballë një epidemia nga koronavirusi, kreu i shtetit ka festuar në mënyrë private.

640-0-5abb7236dbd01-1-840x440

Në një ditë të veçantë si e sotmja për Z. Meta, nuk ka munguar urimi i vajzës së tij të vogël, Era Meta me të cilën Presidenti ka një lidhje mjaft të ngushtë. E bija ka publikuar një foto me babanë e saj në një moshë më të re. “Gëzuar ditëlindjen babi. Çfarëdo që të ndodhë, unë do të jem gjithmonë fansja jote numër 1”, – ka shkruar vajza e Metës në postimin e fundit në rrjetet sociale.

Çifti Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi kanë tre fëmijë, Bora, Era dhe Besari, ku më e vogla, Era thuhet se është “pika e dobët” e Presidentit.

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.