“Pesha jonë e bën marrëdhënien perfekte”, gruaja që është 100 kg më shumë se burri (FOTO)

SHPËRNDAJE

Një grua e cila peshon plot 100 kilogramë më shumë se bashkëshorti i saj, është shprehur se është pikërisht pesha e tyre që e bën marrëdhënien perfekte.

4F5993D400000578-0-image-a-16_1535101369877

“Daily Mail” shkruan se Emma dhe Stuart Grundy nga Mançesteri i Anglisë, u lidhën që kur ishin adoleshentë pasi u takuan në supermarketin e lagjes.

Çifti ka dy vite i martuar. Ata të dy janë të ndryshëm nga çdo anë, por perfekt për njëri-tjetrin, pasi 32-vjeçari është i dashuruar me personalitetin e partneres së tij, që nuk ka ndryshuar prej vitesh.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/pesha-jone-e-ben-marredhenien-perfekte-gruaja-qe-eshte-100-kg-me-shume-se-burri-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.