Pas thashethemeve se është në një lidhje me Julian Perretta-n, Era Istrefi zbulon bisedën me të dashurën e artistit

| 13:22
SHPËRNDAJE

Pak kohë më parë, Era Istrefi dhe Julian Perretta dukeshin si një çift i vërtetë, pasi publikonin vazhdimisht foto e video të njëri-tjetrit.

era istrefi, julian perretta, lambree dalton (12)

Madje, në postimin e fundit me të, këngëtari shkruante “Mbretëresha ime”.

era istrefi, julian perretta, lambree dalton (9)

Por më pas, postimet e përbashkëta munguan për një kohë të gjatë, deri në momentin që Perretta hodhi poshtë çdo aludim, duke prezantuar të dashurën e re me të gjithë.

era istrefi, julian perretta, lambree dalton (6)

Era duket se ka një marrëdhënie shumë të mirë jo vetëm me artistin, por edhe me të dashurën e tij. Këtë e ka treguar ai vetë, nëpërmjet postimit të fundit në Instastory.

era istrefi, julian perretta, lambree dalton (10)

Në të shfaqet biseda e fundit që kishte bërë me Era Istrefin, ku prezente ishte edhe e dashura e tij.

era istrefi, julian perretta, lambree dalton (2)

Edhe këngëtarja shqiptare e ka ndarë foton me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram, për t’u treguar të gjithëve një herë e mirë se si qëndron e vërteta e raportit të saj me Julianin.

era istrefi, julian perretta, lambree dalton (11) era istrefi, julian perretta, lambree dalton (7) era istrefi, julian perretta, lambree dalton (8) era istrefi, julian perretta, lambree dalton (3) era istrefi, julian perretta, lambree dalton (4)

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.