Pas rekordit Guinness, Leonard Bombaj: Kam vënë shtëpinë garanci për ta paguar

SHPËRNDAJE

Cup Song Albania” ka thyen rekordin Guinness. Performanca me 2017 nxënës e sinkronizuar në sheshin “Skënderbej” në Tiranë, zhvilluar ditën e shtunë, u vlerësua nga gjykatësit e Guinness të cilët erdhën në Tiranë për ta ndjekur nga afër eventin.

Sirea Film, në bashkëpunim me bashkinë e kryeqytetit, Ministrinë e Arsimit arriti të thyej rekord botëror duke promovuar një Shqipëri më të mirë, të denjë për brezin e ri.

17626611_10154330136356269_2279143635493935170_n

Leonad Bombaj ka qenë dje i ftuar në “Top Show Magazine” dhe ka folur rreth këtij eventi, e ndër të vjtera ai u shpreh se ka lënë shtëpinë si garanci për të marrë para borxh në mënyrë që të paguante tarifën që Guiness- i kërkonte.

cup-song-22

“Kam vënë shtëpinë si garanci në bankë, për të paguar tarifën e Guinness-it, përndryshe, nuk do hynim fare në këtë histori!”, ka thënë ai

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.