Pas Fjolla Morinës, një tjetër këngëtare shqiptare lahet me shampanjë (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Këngëtarja Fjolla Morina disa muaj më parë i habiti të gjithë fansat e saj, teksa postoi në “Instastory” një video ku shfaqej duke i larë duart me shampanjë.

rovena

Por tani një tjetër këngëtare shqiptare ka bërë të njëjtin veprim. Është Rovena Stefa ajo që ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet e veshur me rroba banje dhe në dorë mban dy shishe shampanjë.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/pas-fjolla-morines-nje-tjeter-kengetare-shqiptare-lahet-me-shampanje-video/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.