“Pas 4 vitesh …”- Me dekoltenë e hapur dhe fundin e çarë deri në bel, Zaimina Vasjari nuk ndal provokimet dhe bën paralajmërimin

| 12:35
SHPËRNDAJE

Zaimina Vasjari ka lajmëruar rikthimin në muzikë pas katër vitesh me një pozë mjaft provokuese.

Këngëtarja dhe biznesmenia e njohur pozoi e veshur e gjitha me të verdha e ulur në një karrige duke çmendur ndjekësit e saj.

Zaimina Vasjari mbante veshur një bluze me dekolte të hapur, që i ekspozonte gjoksin bombastik dhe një fund të çarë deri në bel.

Këngëtarja vuri në pah linjat e saj perfekte trupore dhe dukej mjaft seksi.

“Sa më kishte munguar 💛, pas 4 vitesh së shpejti me një këngë të re,”– shkroi ajo.

Ndonëse nënë e një vajze, këngëtarja ka një trup për të pasur zili dhe i ka ruajtur shumë linjat e saj elegante.

Herë pas herë, ajo poston foto joshëse me bikini duke “tërbuar” fansat me format trupore seksi.

/Panoramaplus.al

      

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.