“Parlamenti është i tredhur”, Shkullaku: Rama ia ka marrë k*qet 128 burrave dhe ia ka shtrydhur

| 21:59
SHPËRNDAJE

Gazetari Armand Shkullaku ka komentuar uljen në një tryezë të opozitës së bashkuar me eksponentë të qeverisë dhe opozitës parlamentare për çuarjen përpara të procesit për Reformën Zgjedhore.

shullaku

I ftuar në emisionin “Opinion” në TV Klan, Shkullaku u shpreh se parlamenti është i tredhur, referuar edhe mënyrës se si ai voton pro Ramës.

“Parlamenti nuk ka cilësi të dobët. Parlamenti është i tredhur. Një burrë që është Edi Rama ia ka marrë koqet 128 burrave që janë aty dhe ia ka shtrydh. E keni parë se si voton parlamenti?

Me 100 e ca vota pro Edi Ramës dhe kulmi kjo ka për të hyrë në historinë e Shqipërisë, të botës që nga një këshill politik do dali një letër, do i shkojë parlamentit të sovranit dhe ai do të thotë ‘en daksi’”, tha Shkullaku.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

1 KOMENT

  1. RAMA ASHTU ESHTE SI THUA TI O SHKULLAK JA U KA MAR KOQET DHE I KA ÇUAR TE JOTEM O RRAC MUTI O FYTYR E QELBUR KU PJERDH RAMA PER TY O LEGEN RAMA KA LINDUR QYTETARE TI 30 VJET KE QE TE JAN HAPUR SYTE I PLER DEL DHE NA JEP MENDJE TE SDUDJO E ATI ZAGARIT TJETER NA RROFSH KOQET MOTERQIR

Comments are closed.