“Pa ty s’do isha asgjë…”, kujt ia dedikon Luana këto fjalë? (FOTO)

SHPËRNDAJE

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Ajo është gjithmonë në qendër të vëmendjes me postimet që bën në rrjetet sociale, apo me intervistat që jep.

luana1

Një ditë më parë Luana ka festuar ditëlindjen e saj të 27, ku përveç festimeve e lajmeve të reja nga ana profesionale, Luana ka rrëfyer më shumë për karrierën dhe jetën e saj.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/pa-ty-sdo-isha-asgje-kujt-ia-dedikon-luana-keto-fjale-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.