Nuk do ta njihni, ja si dukej reperja e njohur para se të bëhej e famshme (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Reperja e njohur Tayna është një prej femrave më të komentuara së fundmi në showbizin shqiptar. Ajo është në qendër të vëmendjes jo vetëm për talentin dhe suksesin e menjëhershëm, por edhe për bukurinë e format seksi, me të cilat ka çmendur ndjekësit e saj në “Instagram”.

tayna

Sot ajo është mjaft e famshme dhe e pëlqyer nga publiku shqiptar, por ja si dukej ajo para se disa kohësh.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/nuk-do-ta-njihni-ja-si-dukej-reperja-e-njohur-para-se-te-behej-e-famshme-video/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakRrëfimi i sinqertë i George W. Bush, për 11 shtatorin 2001: Nëse minjtë i ngrenë këmbët përpjetë, jemi të vdekur
Artikulli tjetërVIDEO-FOTO/ Dy organizatat shqiptare që furnizonin Europën me drogë, kush ishin drejtuesit dhe roli i dy femrave....

S'KA KOMENTE

Comments are closed.