11 Shtator, 2018

Nuk do ta njihni, ja si dukej reperja e njohur para se të bëhej e famshme (VIDEO)

Reperja e njohur Tayna është një prej femrave më të komentuara së fundmi në showbizin shqiptar. Ajo është në qendër të vëmendjes jo vetëm për talentin dhe suksesin e menjëhershëm, por edhe për bukurinë e format seksi, me të cilat ka çmendur ndjekësit e saj në “Instagram”.

Sot ajo është mjaft e famshme dhe e pëlqyer nga publiku shqiptar, por ja si dukej ajo para se disa kohësh. Në “Instastroy” Tayna ka publikuar një foto shkëputur nga një video kur ishte vetëm 17 vjeç.

Aty shfaqet me flokët bionde e kapele mbi kokë, teksa këndonte coverin e këngës “Gangsta”. “Nostalgji”, ka shkruar Tayna bashkëngjitur me videon.

Panorama Plus