Njoftim i rëndësishëm i Ambasadës: Ata që do të shkojnë në SHBA, duhet të zbatojnë këtë rregull

SHPËRNDAJE

Ambasada e SHBA në Tiranë ka njoftuar se të gjithë ata të cilët kanë dëshirë që të vizatojnë Amerikën këtë verë, duhet të kenë parasysh që të respektojnë të zbatojnë rregullat e vizës.

Në një njoftim të bërë publik në faqen zyrtare të Facebook,  Ambasada shkruan:

Unë dhe Kenny e dimë se shumë njerëz do të udhëtojnë për në SHBA këtë verë. Ne shpresojmë që t’ia kaloni sa më mirë, por kini parasysh që është shumë e rëndësishme të zbatoni rregullat e vizës gjatë vizitës tuaj në Shtetet e Bashkuara.shba

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.