Nishani: Urime kuqezinjtë, përpara

Jul 10, 2015 | 11:23
SHPËRNDAJE

Presidenti Bujar Nishani ka përshëndetur vendimin e Gjykatës së Arbitrazhit Sportiv që I ka dhënë fitoren kuqezinjve në ndeshjen me Serbinë.

“Urime Ekipit Kombëtar. Përpara”, shkruan Presidenti.

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.