Nis seanca plenare, gjysma e sallës bosh (fotot)

SHPËRNDAJE

Ka nisur sesioni i vjeshtës i parlamentit. Në seancë, nuk ka marrë pjesë opozita.

WhatsApp Image 2018-09-03 at 17.07.16 (1)

Në sallë janë deputetë të mazhorancës, dy deputetët e PDIU-së dhe Robert Bitri, deputeti i larguar nga grupi parlamentar i LSI-së.

c2cdb8bb-7839-470d-b797-aa2

Sesionin e ri e hapi kryeparlamentari Gramoz Ruçi, e më pas fjalën e morri Taulant Balla, kryetari i gurpit parlamentar të PS-së.

Seanca zgjati rreth 30 minuta.

PANORAMA

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.