Nënë për herë të parë, aktorja e njohur zbulon për herë të parë imazhin e vajzës së saj (Foto)

| 17:08
SHPËRNDAJE

Vetëm dy javë më parë, erdhi në jetë vajza e aktores së njohur Shay Mitchell.

Në kaq pak kohë, ajo ka vendosur që të zbulojë imazhin e vogëlushes Atlas.

Në një intervistë për ‘Vogue’, aktorja e ‘Pretty Little Liars’, ka rrëfyer për herë të parë ndjesitë e të bërit nënë dhe arsyet e kuptimin e merit të vajzës së tyre, Atlas.

“Një mikja jone e ngushtë po na listonte emrat që ajo kishte patur para se të sillte në jetë vajzën e saj një vit e gjysme më parë. Kur ajo tha Atlas, unë pashë Matte dhe ai menjëherë më pa mua. Është emri perfekt. Që nga ajo ditë ne e dinim që vajza jonë do të quhej Atlas”; tregoi Shay për Vogue.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.