Në përpjekje për të bërë “selfie”-n perfekt, e reja bie nga kati i 27 (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Një 27-vjeçare ka rënë nga kati i 27 i një ndërtesa teksa po përpiqej që të bënte një “selfie”.

selfie

Ngjarja ka ndodhur në Panama, ku Sandra Manuela Da Costa Macedo nuk kishte shumë kohë që kishte mbërritur aty, pasi punonte si mësuese.

Gazeta portugeze “O Minho” shkruan se Sandra Manuela ishte ngjitur në ballkon të premten kur humbi ekuilibrin dhe ra në tokë.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/ne-perpjekje-per-te-bere-selfie-n-perfekt-e-reja-bie-nga-kati-i-27-video/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.