Në këtë rrugë ka shkarje gurësh, ARRSH: Kujdes, kalohet në një korsi

SHPËRNDAJE

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se si pasojë e shkarjes së gurëve në aksin rrugor Bogovë-Çorovodë ka pasur probleme në trafik.

Sipas njoftimit, kompania e mirëmbajtjes eshte prezente në terren dhe po punon për hapjen e rrugës.

Rruga është e kalueshme në një korsi, ndërkohë vazhdon puna për hapjen e korsisë tjetër.

37719242_573148979746382_4777993895227162624_n 37744604_573149019746378_7566691056436117504_n 37861570_573148939746386_484870076500017152_n

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakVideo nga një tjetër kantier rruge, Rama fton "nazelinjtë": Shikojeni
Artikulli tjetërSkadon afati i BE-së për Asociacionin, çfarë ndodh më pas

S'KA KOMENTE

Comments are closed.