Ndërpreu performancën në skenë dhe nisi të bërtiste, ja çfarë i ndodhi Billie Eilish gjatë koncertit (Video)

Sep 27, 2021 | 23:50
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Billie Eilish ndërpreu performancën e saj në skenë për të thirrur sigurimin, i cili nuk po i kushtonte vëmendje fansave që tentonin ta preknin atë. Sipas “Page Six”, artistja 19-vjeçare po performonte në Nju Jork të premten, por “mungesa e vëmendjes” së sigurimit pothuajse shkatërroi çdo gjë.

billie eilish (2)

Pse nuk po i kushtoni vëmendje turmës?“- bërtiti Eilish në drejtim të ekipit të sigurimit, duke ndërprerë performancën gjatë kohës që po këndonte “Happier Than ever”.

Billie drejtoi gishtin tek një zonjë në turmë, por është e paqartë arsyeja që e shqetësoi këngëtaren.

billie eilish (1)

E keni seriozisht? Bëni një punë, ju lutem!”,- vazhdoi më tej 19-vjeçarja.

Eilish vazhdoi të këndonte para se të ndalej për herë të dytë për të kontrolluar turmën.

Jeni të gjithë mirë? A jeni mirë?”- pyeti ajo dhe turma iu përgjigj duke bërtitur me zë të lartë. Ky moment u filmua dhe u publikua në Twitter.

Megjithëse këngëtarja nuk e përmendi incidentin në mediat sociale, ajo e quajti performancën një nga “të preferuarat e saj të të gjitha kohërave“.

Kohët e fundit Eilish zbuloi se ka humbur mbi 100,000 ndjekës në Instagram pasi filloi të vishte më shumë rroba të hapura që i tregonin linjat trupore.

Kam humbur 100,000 ndjekës, vetëm për shkak të gjoksit. Njerëzit kanë frikë nga gjoksi i madh,”– tha ajo gjatë intervistës për revistën “Elle”.

billie eilish (9) billie eilish (7) billie eilish (11) billie eilish (3) billie eilish (6) billie eilish (2) billie eilish (1)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/