Momentet/ Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj, nuk përmbahen para kamerave, aktori zgjat dorën dhe i prek pjesët intime

Dec 9, 2021 | 11:31
SHPËRNDAJE

Marrëdhënia e Beatrix Ramosajt dhe Donald Veshajt është komentuar dhe kritikuar shumë, pasi u konsiderua si një “tradhti” ndaj Bora Zemanit.

donald veshaj beatrix ramosaj

Megjithatë dyshja kanë hedhur pas krahëve çdo fjalë dhe vazhdojnë të lumtur romancën e tyre brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Këngëtarja dhe aktori shkëmbejnë gjatë gjithë kohës puthje e përqafime me njëri-tjetrin, ndërsa kanë fjetur edhe në të njëjtin krevat së bashku.

Ndërsa në një video të bërë virale në rrjetet sociale, është momenti kur Donald Veshaj prek në pjesët intime Beatrix Ramosaj.

Dyshja po qëndronte në divan, kur në një moment këngëtarja afrohet dhe përqafon aktorin, ndërsa ky i fundit e prek në pjesët intime, duke mos u përmbajtur para kamerave.

Çifti nisën romancën pak kohë më parë, në një kohë kur Beatrix Ramosaj “duartrokiste” dashurinë e Donad Veshajt dhe Bora Zemanit, ndërsa aktori i premtoi moderatores se nuk do krijonte lidhje brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Madje ai gjatë kohës që Kledi Hysa ndodhej në shtëpi, tentoi të lidhte Beatrixin me modelin.

/Panoramaplus.al

beatrix donald5 beatrix donald7 beatrix donald8 beatrix donald beatrix donald3 beatrix ramosaj (5) beatrix ramosaj (2) beatrix ramosaj (1) beatrix ramosaj (3) beatrix ramosaj (4) sarah berisha, beatrix ramosaj, einxhel shkira (1) beatrix ramosaj (18) beatrix ramosaj (16) beatrix ramosaj (10) beatrix ramosaj (11) beatrix ramosaj (3) beatrix ramosaj (2)

© Panorama.al

Te lidhura