“M’i bëj hallall gjithë fajet”, kantautori mesazh pas humbjes së nënës: Më ike e nuk të dhashë puthjen e fundit

| 21:02
SHPËRNDAJE
 

Mesazh prekes ai i kantautorit Gjergj Leka, pas ndarjes nga jeta te nenes se tij, dirigjentes se pare shqiptare, Rozmari Jorganxhi.

Ajo u nda nga jeta ne moshen 83-vjecari ne Itali, nderkohe qe sic shkruan Leka, eshte ngjitur lart, pikerisht ne ditelindjen e te atit te tij te ndjere.

Mesazhi i Lekes 

Me ike e nuk te dhashe puthjen e fundit……Mezi po prisje te bashkoheshe me babin dhe pikerisht sot ne ditelindjen e tij u ngjite lart. Mi bej hallall gjithe fajet…..

leka

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.