“Me ty do ishte shumë e bukur rruga drejt vdekjes”, Ngjela rrëfen momentet në avion me stjuardesën: Unë nuk i afrohem një femre nëse nuk ka…

| 10:33
SHPËRNDAJE

spartak ngjela

Avokati i njohur Spartak Ngjela ka pohuar në Soirée, kur flitej për bukurinë fizike, se nuk do i afrohej ndonjëherë një femre nëse nuk do ta kishte këtë bukuri.

“Moj zonjë pa bukuri fizike unë nuk afrohem. Afrohem por nuk kam afekt, miq i kam të gjithë por nuk kam afekt”.

Prezantuesja: Si është e bukura që ti do i afroheshe?

ngjela2

Ngjela: Ska lidhje fare me gjatësinë

Prezantuesja: Është seksi?

Ngjela: Duhet të më ketë afektuar. Ka dicka tjetër, cila? Magjia.

Sakaq, Ngjela rrëfeu edhe komplimentin më të bukur që i ka bërë një stjuardese në avion.

ngjela1

“Smbaj mend të kisha ndonjë vështrim me të, por këtë ma bëri, po ishte shumë e mirë. Në këto momente filloi…. se mbase na dëgjon ajo se unë nuk e njoh por me këtë mund të vij ta njoh. Pasi u sistemuam kaluan 20 minuta dhe filloi një turbulencë e tmerrshme. Mbaroi dhe do ngriheshim që do kalonim e ajo po më jepte valixhen.
I thashë, dëgjo, kur filloi turbulenca e varrit, desh erdha te ty. -Pse tha?

Do ishte shumë e bukur rruga drejt vdekjes. Uau tha ajo”, rrëfeu Ngjela.


View this post on Instagram

Spartak Ngjela rrëfen komplimentin më të bukur që i ka bërë një stjuardese në avion. @soiree_topchannel

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

 

 

 

View this post on Instagram

 

Avokati i njohur pohon në Soirée se nuk do i afrohej ndonjëherë një femre nëse nuk do kishte bukuri fizike… @soiree_topchannel A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.