“Mashtruese seriale, flirton me çdo mashkull që takon”, 45-vjeçari në hall me të dashurën: Në shtëpinë e saj shkojnë burra çdo orë, për të … Se di a jam paranojak

Jan 11, 2022 | 17:04
SHPËRNDAJE

“E dashura ime flirton me çdo mashkull që takon dhe instinkti im thotë që nuk mbaron këtu”, rrëfen 45-vjeçari në rubrikën “Deidre”.

cift

Ai tregon se nuk mund të vërtetoj asgjë mbi dyshimet e tij dhe partnerja i ka thënë se nëse nuk i beson gjithçka mes tyre do mbarojë.

Rrëfimi i plotë:

Kur jemi bashkë më bën të ndihem e veçantë, sikur të jem i vetmi i person në jetën e saj.

Por tani shoh që ka të njëjtën sjellje me çdo mashkull që takon dhe mban kontakte me ish të dashurit në rrjetet sociale.

Unë jam 45 vjeç dhe e dashura ime është 41. Kemi qenë të lidhur për dy vite dhe prej 6 muajsh bashkëjetojmë.

Më pëlqen vërtet, por jam i kujdesshëm në shtëpinë e saj kishte burra që shkonin për të pirë në çdo orë.

Pastaj në fundjavë ajo donte të largohej për të qëndruar me këto meshkuj, për të cilët thotë se i ka shokë. Por kur nuk e aprovova, ajo e anuloi.

Por dyshoj se shkoi të takohej fshehurazi me një mashkull. Kohët e fundit një shoqja ime e pa atë në një festë. Ajo po flirtonte shumë me një nga burrat atje.

Ajo kërceu me këtë djalë, e përqafoi dhe e puthi, më pas u kthye në shtëpinë e tij.

Më gënjeu kur unë u përballa me të, duke thënë se u largua nga festa për të pirë më shumë me një shoqe të saj.

Por më vonë pranoi se kishte shkuar në shtëpinë e tij, por këmbënguli se asgjë s’kishte ndodhur mes tyre.

E dashura ime mërzitet dhe thotë se s’mund të vazhdojmë bashkë nëse nuk ndaloj që dyshuari tek ajo. Nuk e di a po sillem si paranojak?

 

© Panorama.al

Te lidhura