Makina del nga rruga në Sarandë, momenti filmohet live nga një shofer (video)

Nov 14, 2019 | 15:07
SHPËRNDAJE

aksidenti sr

Një makinë ka dalë nga rruga sot në aksin Konispol-Sarandë.

Situata është filmuar live nga një tjetër shofer që ndodhej pas këtij automjeti, shoferi i të cilit nuk dihet për çfarë arsye ka humbur kontrollin e makinës.

Nuk dihet nëse ka pasur të lënduar. Video është publikuar në mediat lokale.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.