Luana Vjollca e famshme edhe në Azi, ja çfarë shkruajnë mediat për moderatoren seksi

SHPËRNDAJE

Fama e moderatores dhe këngëtares Luana Vjollca ka arritur deri në një kontinent tjetër, pikërisht në Azi. Bukuroshes bionde i është dedikuar një shkrim nga një media e njohura në Nepal, shtetin që ndodhet në Azinë Jugore.

LUANA1

Ka qenë Luana ajo që në “Instastory” ka postuar një foto të artikullit të shkruar për të.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/luana-vjollca-e-famshme-edhe-ne-azi-ja-cfare-shkruajne-mediat-per-moderatoren-seksi/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.