Lexoni faqen e parë të gazetës “Panorama” dhe “Panorama Sport”

Jul 9, 2020 | 7:35
SHPËRNDAJE

Në faqen e parë të gazetës Panorama sot do të lexoni:
1

Legalizimi i shtëpive, kushtet e reja për tapinë

Prapaskenat e përplasjes, Cakaj humbet gjyqin për pasaportat e vjedhura dhe shkrin ambasadën në Greqi

Tjetër skandal me sektin e “agjëruesve”, kush është 52-vjeçarja që refuzon të ushqehet që nga janari 2020

Përçahet edhe opozita e Kuvendit, çfarë kërkojnë 7 kryetarët e partive të vogla

Thaçi thirret në Hagë, nis përballja me akuzat

Rishfaqet Arta Marku, liron nga “burgu” pas arrestimit Kajmakun e PS

“Oborri i vjeljes së taksave”, si u zhduk në ‘68 ekspozita e kinezëve UVIL ZAJMI

OPINIONE

Drejtësi në fazën më kritike, kaos dhe mungesë totale vizioni EDUARD HALIMI

Amnistia fiskale, një ex-ante analizë PROF. DR. ENGJËLL PERE

Nga kriza ekonomike mund të dilet duke larguar Ramën VEHAP KOLA
PANORAMA SPORT

2

Tronditet Partizani, dy lojtarë me “COVID-19”

Derbi në rrezik, reagon Tirana: Të luhet, do zbatojmë protokollin

FSHF në dilemë, vendos sot për ndeshjen

Kobina “provokon” Halilin: Vë bast për golin tim në derbi

Hetimet, Etika thërret për të dëshmuar edhe Egbonë

Dajës nuk ia ka fajin Alla, FSHF të marrë masa për trajnerin Nga ARSEN HOXHA

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.