FOTOLAJM/ Plas në Shkodër, sherr mes tifozëve të Tiranës

SHPËRNDAJE

Sherr mes tifozëve të Tiranës në ndeshjen Kukësi-Tirana që po luhet në Shkodër. Në fund të pjesës së parë grupi i tifozëve Fanatics nisën të godasin njëri-tjetrin. Pas pak minutash situata u normalizua ndërsa disa tifozë u panë të gjakosur.

Sherri mes tyre erdhi pas thirrjeve të grupit Fanatics kundër presidentit te Tiranës Refik Halili. Disa prej tifozëve mbase nuk ishin dakord me ato thirrje dhe mes tyre lindi sherri duke sjellë edhe goditjen mes vetes. Pjesa e parë u mbyll 2-0 për Kukësin.

40578658_327753367770442_6830073567825100800_n-copy-470x264 - Copy 40578658_327753367770442_6830073567825100800_n-copy-470x264 40594011_666319307101319_7628979777424064512_n-copy-470x264 40627306_462605067482725_3422540510537973760_n-copy-470x264

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.